DUK - DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kas gali dalyvauti varžybose NPC "Power of the Knight" arba NPC "ROYAL COMBAT"?

Varžybose gali dalyvauti visi norintys sportininkai iš viso pasaulio, šios varžybos atviros visų organizacijų sportininkams.  NPC Worldwide Lietuva/Latvia informuoja Lietuvos/Latvijos sportininkus, jog sportininkų dalyvavimas varžybose yra atviras visiems sportininkams ir nereikalingas patvirtimas iš kitų organizacijų, federacijų ar sporto klubų.

Kaip registruotis į varžybas  NPC "Power of the Knight" ir NPC "ROYAL COMBAT"?

Kiekvienas norintis dalyvauti varžybose turi:

  1. Užsiregistruoti NPC Worldwide registre ir susimokėti metinį mokestį. Tapk NPC nariu
  2. Registracija varžyboms nuoroda: 

    Registruotis į varžybas

  3. Sportininkų įsiregistravimas NPC "ROYAL COMBAT"  Balandžio 19 d. NPC "ROYAL COMBAT" rugsėjo 21 d.
  4. Varžybos vyks Kauno Girstučio kultūros namuose nuo 10:00. Adresu Kovo 11-osios g. 26, Kaunas

Registruotis internetu į kategorijas ir sumokėti dalyvio mokestį be pabrangimo galima iki Lapkričio 1 dienos. Lapkričio 1 dieną registracija internetu bus uždaryta ir galima bus registruotis tik sportininkų įsiregistravimo metu Lapkričio 4 dieną.

Koks yra dalyvio mokestis varžybose  NPC "Power of the Knight"?

Pagrindinės kategorijos dalyvio mokestis 100 Eur. Papildomos kategorijos po 50 Eur.

Ar galiu dalyvauti keliose kategorijose?

Sportininkai gali dalyvauti skirtingose klasėse bei kategorijoje. Pvz. bikini+wellness arba Men's physique+classic physique+kultūrizmas. Taip pat ir keliose kategorijose pvz. kultūristai Novice+ True Novice + kultūristai veteranai + kultūristūristai veteranai, arba dalyvauti kitoje klasėje. 

Koks grimas naudojamas varžybose?

Varžybose neleidžiama naudoti tepių kremų, sportininkams nusigrimavusiems tepiais grimais nebus neleidžiama lipti į sceną. Varžybų oficialus darbuotojas patikrins ar grimas atitinka aukščiau pateiktą informaciją, nesilaikymo atveju sportininkas turės nusiplauti grimą ir nusigrimuoti varžybų reikalavimus atitinkančiu grimu prieš lipdamas į sceną. Leidžiamas tik netepus grimas. Oficialus varžybų partneris Pro Tan  Europe suteiks profesionalias grimavimosi, makiažo, šukuosenų paslaugas varžybų metu. Likus 2 savaitėms iki varžybų grimavimosi paslaugos brangs. Nuoroda į rezervaciją: Registracija grimui

Ar yra nuolaida varžybų svečiams oficialiame varžybų viešbutyje Kaunas Hotel?

Varžybų svečiams taikoma speciali kaina ir kambarius galite rezervuoti mūsų tinklapyje Rezervuoti kambarį
 

Ar galiu nesiregistruoti internetu ir atvykti tiesiai į sportininkų įsiregistravimą varžyboms?

Neužsiregistravę internetu ir nesusimokėję dalyvio mokesčio platformoje muscleware.com ir atvykę Lapkričio 4 dieną į sportininkų įsiregistravimą (Check in), registruotis į kategorijas galės tik tuo atveju jeigu kategorija nebus užpildyta. Sportininkui bus taikomas didesnis dalyvio mokestis - pagrindinė kategorija 125 Eur.

Ar galiu internetu užsiregistruoti į pagrindinę kategoriją ir sportininkų įsiregistravimo dieną užsiregistruoti į papildomas kategorijas?

Taip, užsiregistravus internetu ir susimokėjus dalyvio mokestį pagrindinei kategorijai,sportininkų įsiregistravimo dieną sportininkai galės registruotis papildomai kategorija jeigu kategorija nebus užpildyta be pabrangimo.

❓Ar žiūrovo bilietas suteiks galimybę patekti į užkulisius?

Žiūrovo bilietas suteikia galimybę tik stebėti varžybas. Trenerio leidimą (Trainer/backstage) pass patekti į užkulisius bus galima įsigyti tik sportininkų įsiregistravimo metu kaina 40 Eur. Kitiems žmonėms įsigyti leidimus į varžybų užkulisius bus negalima. Trenerio leidimas patekti į užkulisius nesuteikia galimybės stebėti varžybas, reikalinga įsigyti bilietą.

Kur galima įsigyti bilietus į varžybas?

Bilietai bus parduodami tik internetu. Pirkti

Ar galima filmuoti ir fotografuoti varžybas?

Filmuoti ir fotografuoti varžybas negalima. Visi filmavimai/fotografavimai yra draudžiami. Internetu arba sportininkų įsiregistravimo (Check in) metu galima užsisakyti sportininko nuotraukų bei video paketą, kurį sudaro oficialaus varžybų fotografo varžybų nuotraukos bei studijos nuotraukos, kurios bus daromos varžybų patalpose, bei sportininko pasirodymą video formate. Foto / Video paketai


Neradote atsakymo Klauskite!