Rėmėjai NPC Lietuva "Power of the Knight

 NPC Lietuva informacinis turnyno rėmėjas.  Radijas TAU – seniausia radijo stotis Kaune, transliuojanti Kauno mieste ir 70 kilometrų spinduliu aplink Kauną. Tai vienintelė radijo stotis visoje Lietuvoje, kurios eteris aktyvus nuo 7 valandos ryte iki pat 24 valandos nakties, todėl mes galime greičiausiai reaguoti į svarbius įvykius bei naujienas!  
 Pro Tan Europe oficialus NPC ir IFBB Pro League Lietuva rėmėjas.  Per pastaruosius 30 metų „Pro Tan®“ ne veltui buvo populiariausias varžybų grimas pasaulyje. Vėl ir vėl Pro Tan gaminiai užtikrina patikimiausią ir natūraliausią įdegį kultūristams, kūno rengybos sportininkams, bikinio atstovams. Būtent šis pasitikėjimas leidžia Pro Tan® tęsti savo sėkmę, tuo pačiu užtikrinant aukščiausios kokybės odos priežiūros ir įdegio formules, skirtas padėti jums tapti nugalėtoju.
  Extrifit – maisto papildai, sukurti specialiai profesionaliems sportininkams. Pagrindinis įmonės tikslas – pirmauti maisto papildų rinkoje, tenkinant net ir išrankiausio pirkėjo poreikius bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas.
  Stiklita -viskas kas telpa žodyje stiklas.  Architektūrinio stiklo sprendimai, platus architektūrinio stiklo ir stiklo gaminių asortimentas profesionalams bei individualiems klientams. Naudojame įgytas žinias apie stiklą kurdami individualius sprendimus. Klientams siūlome itin platų architektūrinio stiklo ir gaminių asortimentą. „Stiklitos“ pažangios gamybinės technologijos kartu su mūsų kvalifikuotais darbuotojais apjungia visus pagrindinius architektūrinio stiklo apdirbimo procesus – pjovimą, poliravimą, dažymą, grūdinimą, stiklo laminavimą ir kitas, užtikrinant aukščiausią kokybę ir pristatymą laiku.
 FEN sport nutriton - profesionali maisto papildų linija sportui ir aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms. FEN sport nutriton lietuvių sukurtas maisto papildų sportui prekinis ženklas bendradarbiaujant su profesionaliais sportininkais ir geriausiais Čekijos technologais, kurie itin kruopščiai atrenka aukščiausios kokybės Europines žaliavas ir sukuria naujos kartos itin kokybiškus ir veiksmingus maisto papildus bei specialios paskirties maisto produktus sportininkams bei sveiką gyvenimo būdą propoguojantiems žmonėms.
 
Krepšelis

Krepšelis tuščias.